REAL ESTATE & INVESTEURASIA FUARI, ANTALYA'DA YAPILACAK

REAL ESTATE & INVESTEURASIA FUARI, ANTALYA'DA YAPILACAK

İlk kez 23-26 Haziran 2016'da Antalya'da düzenlenecek olan Gayrimenkul Proje Geliştirme ve Yatırım Fuarı - Real Estate & Investeurasia, dünyanın her yerinden emlak ve gayrimenkul sektörü profesyonellerini ağırlayacak.

Antalya Gayrimenkul, Proje Geliştirme ve Yatırım Fuarı, 23-26 Haziran 2016 tarihlerinde yüzlerce katılımcısını ve Orta Doğu, Körfez Ülkeleri ve Türki Cumhuriyetlerden on binlerce ziyaretçisini Antalya Fuar Merkezi'nde ağırlayacak.

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, T.C. Çevre ve şehircilik Bakanlığı, T. C. Antalya Valiliği, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Emlak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.ş, Emlak Planlama ve İnşaat Proje Yönetimi ve Tic. A.ş., Emlak Yönetim Hizmetleri ve Tic. A.ş., Gayrimenkul Değerleme A.ş. 'nin destekleriyle gerçekleşecek olan fuar ilk kez düzenlenecek olup, yüksek bir ziyaretçi sayısına ulaşmayı hedefliyor.

Antalya'nın konumu ve yeni ticaret kapısı olması özelliğinden yararlanarak uluslararası gelişmiş ağı ile uluslararası bir fuar markası yaratmayı hedefleyen organizatör Pyramids Grup; Real Estate&Investeurasia ile sadece Türkiye'den değil dünyanın her yerinden emlak ve gayrimenkul sektörü profesyonellerini ağırlayacak.

Avrupa, Asya ve Ortadoğu ülkelerinden emlak & gayrimenkul yatırımcılarını ve proje sahiplerini buluşturacak fuara geri sayım başladı. Real Estate & Investeurasia fuarı sektör profesyonellerinin yeni adresi olacak.

Yorumlar

Top