logo
BABACAN'DAN KADINLAR GÜNÜ'NE ÖZEL KAMPANYA!

BABACAN'DAN KADINLAR GÜNÜ'NE ÖZEL KAMPANYA!

Babacan Holding, imzasını taşıyan kaliteli ve güvenilir konut projeleriyle yatırımcılarını sürprizlerle buluşturuyor. Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak hazırladığı kampanyasıyla kadınları ev sahibi yapmayı amaçlayan holding, projelerindeki tüm daire tiplerinden konut alan 8 kadına çift kişilik Maldivler tatili hediye ediyor.

Babacan Holding, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel 8 kadına Maldivler’de çift kişilik tatil hediye ediyor. Babacan Holding’in satışta olan tüm projelerinde başlattığı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kampanyası’yla, 8- 11 Mart tarihleri arasında; Babacan Port Royal, Babacan Premium, Babacan Palace ve Prime Suites’ten konut alan 8 kadın Maldivler’de 5 gece muhteşem bir tatil geçirecek.

Konut satın alımında genelde son kararı kadınların verdiğini ve 8 Mart’ta Kadınlar Günü’ne özel olarak kadınlara bir ayrıcalıklı bir hediye vermek istediklerini vurgulayan Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan,kampanya hakkında şu bilgileri paylaştı:

“Sadece bugünlerimizin değil geleceğimizin mimarı olan kadınlarımızı holding olarak en kıymetli varlıklarımız olarak görüyoruz. Onları, gerek iş hayatındaki gerek evimizdeki rolleriyle her zaman hayatımızın merkezinde konumlandırıyoruz. Satış ofislerimizden edindiğimiz izlenim, bize konut alımında da kadınların tercihlerinin başrol oynadığını gösteriyor. Biz de bu tablodan yola çıkarak geleceğimizin mimarı olan kadınlarımızı hayalini kurdukları evle buluştururken, yine hayallerini süsleyen bir tatile kavuşturmak istedik. Kampanyamız kapsamında 8-11 Mart tarihleri arasında tüm projelerimizden konut satın alan ilk 8 kadın, Maldivler’de 5 gece 6 gün tatil kazanacak.”

Satışta olan projeler hakkında bilgi:

Babacan Premium

Benzersiz lokasyonu ve 269.000 liradan başlayan fiyatlarıyla tatil köyü konforunda yaşam fırsatı sunan Babacan Premium, Beylikdüzü E5 üzerinde yükseliyor. 2018 Ağustos ayında teslimine başlanacak proje, 1009 konuttan oluşan ve 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri ile residence, tower,terrace ve homeofficeden meydana geliyor.

Babacan Port Royal

Mimari tasarımı dünyaca ünlü Portekizli Addon Grup imzası taşıyan Babacan Port Royal, toplam 5 blokta 814 daire ve 37 adet ticari üniteden meydana geliyor. Projede alan büyüklükleri 37 ile 212 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. 279.000 liradan başlayan fiyatlarla şehrin merkezinde yaklaşık 10 futbol sahası büyüklüğünde yeşil alana komşu konumlanan projede yürüyüş, dinlenme ve eğlenme alanları ile süs havuzları da bulunuyor.

Prime Suites

Basın Ekspres bölgesinde hayata geçirilen otel konforunda rezidans konseptine sahip Prime Suites, 4 bin 500 metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. Projede farklı alan büyüklüklerine sahip toplam 142 daire bulunuyor. Yatırımcılar, projeden satın aldığı daireleri, otel yönetimine devrederek günlük ve aylık yüksek kira getirisi de elde edebiliyor.

İstanbul’un ana arterlerinden TEM Otoyolu’na bağlantısı bulunan Prime Suites, Atatürk Havalimanı, metro ve metrobüse kolay ulaşım sağlayan çok değerli bir lokasyonda yer alıyor.Projenin sosyal donatıları arasında; yüzme havuzu, businesscenter, housekeeping ve kusursuz rezidans hizmetleri bulunuyor.


Babacan Palace

Osmanlı ve İngiliz mimarisinin görkemi ve tarihi dokusunun modern mimari anlayışıyla bütünleştiği Babacan Palace, 5 yıldızlı otel konseptine sahip. Beylikdüzü bölgesinin en lüks projesi olma özelliği taşıyan Babacan Palace’ta toplam 248 adet stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 geniş teraslı suit daireler yer alıyor.Teslimlerin hemen gerçekleştiği projede, daire fiyatları ise 269 bin TL’den başlıyor.

SPA ve buhar banyosuyla da konforun yanı sıra sağlıklı bir yaşamın da kapılarını aralayan projenin sosyal donatılarıarasında açık yüzme havuzu, çocuk havuzu ve oyun alanları, fitness, güneşlenme terası, sauna, Türk hamamı bulunuyor. Babacan Palace, E-5 ve metrobüs durağına yürüme mesafesinde olmasıyla da yatırımcıları lokasyon avantajıyla buluşturuyor.


Yorumlar

Top