ELITE CONCEPT'TEN SEVGİLİLER GÜNÜ'NE ÖZEL KAMPANYA

ELITE CONCEPT'TEN SEVGİLİLER GÜNÜ'NE ÖZEL KAMPANYA

şua İnşaat, evlilik arifesinde olan veya evini yenilemek isteyen çiftlere özel 14 - 29 şubat tarihleri arasında yüzde 28 indirim uyguluyor. ?á

şua İnşaat, İstanbul'un en yüksek prim vadeden lokasyonu Kadıköy Fikirtepe'de ''Yaşamın merkezinde, İstanbul'un ortasında" yepyeni ve elit bir konsept söylemi ile hayata geçirdiği projesi Elite Concept'te 14 şubat Sevgililer Günü'ne özel kampanya başlattı. Evlilik arifesinde olan veya evini yenilemek isteyen çiftlere 14 - 29 şubat tarihleri arasında yüzde 28 indirim fırsatı sunan şua İnşaat, 36 ay sıfır faiz ve 0,69 banka kredi faiz oranıyla 120 aydan 180 aya kadar vade seçeneğine ek olarak kişiye özel ödeme planı da uyguluyor. Eğlence, kültür, alışveriş ve yatırım avantajlarını bir arada sunan Fikirtepe'nin kendi içinde açık teras bahçeleri bulunan tek projesi Elite Concept, aidatları da azaltan doğaya dost akıllı ev konseptinin yanı sıra yüksek kalitesiyle dikkat çekiyor.

 

İnşaat sektöründe 28 yıldır kent mimarisine estetik ve yaşama değer katan projeler üreten şua İnşaat, Anadolu yakasının merkezi lokasyonlarından Kadıköy Fikirtepe'de konumlanan projesi Elite Concept'te 14 şubat Sevgililer Günü'ne özel yeni bir kampanya başlattı. 14 - 29 şubat tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında evlilik arifesinde olan veya evini yenilemek isteyen çiftlere 14 + 14 olmak üzere yüzde 28 indirim uygulayan şua İnşaat, ek olarak 36 ay sıfır faiz ve 0,69 banka kredi faiz oranıyla 120 aydan 180 aya kadar vade seçeneği sunuyor. Ayrıca kişiye özel ödeme planı da uygulayarak yeni bir yuva kurmak isteyenlere büyük kolaylık sağlıyor. 24 katlı 3 blokta 1+1'den 4+1'e kadar çeşitli büyüklük ve özellikte 785 konut, 26 ticari ünite ve sosyal yaşam alanlarından oluşan Elite Concept, eğlence, kültür, alışveriş, yatırım ve hayatın tam merkezindeki konumu ve İstanbul'un dört bir yanına hakim manzarasıyla yoğun ilgi görüyor.

İstanbul'un en yüksek prim vadeden lokasyonu

Kara, deniz, hava yolu ve raylı sistem gibi pek çok farklı ulaşım alternatifinin kesişim noktasında yer alan Elite Concept; düzenli ve yenilikçi şehircilik anlayışı ile yerli ve yabancı gayrimenkul yatırımcılarının gözdesi Kadıköy Fikirtepe'de bulunuyor. E-5 karayoluna 1 dakika mesafede, metro ve metrobüsün yanı başında yer alan Elite Concept yaklaşık olarak; Bağdat Caddesi'ne 6 dakika, 15 Temmuz şehitler Köprüsü'ne 5 dakika, Avrasya Tüneli'ne ve Harem Arabalı Vapur İskelesi'ne 8 dakika, Kadıköy vapur iskelesine, Moda sahiline ve Kalamış Marina'ya 10 dakika ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na 20 dakika, Akasya AVM'ye 400 metre ve Emaar Square Mall'a ise 1 km mesafede konumlanıyor. Bunların yanı sıra çevresinde birçok eğitim kurumu ve hastane yer alıyor.

 

Doğaya dost akıllı ev konsepti

Akıllı telefon ya da tabletlerle internet bağlantısı üzerinden kontrolü sağlanabilen akıllı ev konsepti ile hayatı kolaylaştıran Elite Concept, doğaya dost sürdürülebilir bir yaklaşımla planlandı. Projedeki tüm peyzaj alanlarının sulaması ve klozet rezervuarlarında kullanılacak su ihtiyacı; banyo, mutfak ve lavabolarda kullanılan sular ve yağmur sularının arıtılmasıyla elde edilen gri su arıtma sistemi ile gerçekleştiriliyor. Ayrıca ortak alanların aydınlatma ve sıcak su ihtiyacı için de güneş panelleri sayesinde güneş enerjisinden yararlanılıyor. Bu uygulamalarla elde edilecek tasarrufla işletme maliyetlerinin minimuma düşürülmesi ve aidatların azaltılması hedefleniyor.

 

Dünyanın en yüksek kulelerinde kullanılan özel camlar

Yüzde 90 cam panoramik cephe mimarisi ile İstanbul manzarasını kesintisiz olarak izleyebilmeyi mümkün kılan projede, dünyanın en yüksek kulelerinde kullanılan Amerikan menşeli Guardian markasının reflekte camları tercih edildi. Güneşe karşı yüksek performanslı koruma imkanı tanıyan bu özel camlar, daire içlerinde ısı ve morötesi ışık artışına neden olabilecek güneş enerjisini en aza indirirken maksimum aydınlık sağlıyor. Daire içlerinin dışarıdan görünmesini önleyen camlar sayesinde perde kullanmadan günün her saatinde manzaranın keyfini çıkarmak mümkün. Projede ayrıca dairelerin etrafını çepeçevre saran balkonlar sayesinde her odadan balkona çıkış imkanı da bulunuyor.

 

Bölgenin kendi içinde açık teras bahçeleri olan tek projesi

Yüzde 75'i sosyal donatı ve peyzaj alanlarına ayrılan Elite Concept'in sosyal tesisleri içinde; kapalı havuz, sauna, buhar odası, fitness center, cafe, süs havuzları, koşu ve yürüyüş parkurları, çarşı otoparkı ve kapalı otopark yer alıyor. Ayrıca bölgenin kendi içerisinde açık teras bahçeleri bulunan tek projesi olma özelliğini taşıyor. Blok zeminlerinde yer alan çarşı caddedeki mağazaların ise giyimden gıdaya, eczaneden markete, banka şubelerinden ATM'lere kadar tüm önemli ihtiyaçlara yanıt verecek şekilde tasarlanması planlanıyor.

 

Deprem dayanımı yüksek beton kullanımıyla daha güvenli

Elite Concept'in mobilya, dolap, kapı, granit ve pencere sistemleri gibi pek çok detayı şua şirketler Grubu çatısı altında faaliyet gösteren Elite Design bünyesinde projeye özel olarak tasarlanıp üretildi. Yüksek kaliteye sahip özgün tasarımlarla donatılmış projede, standartlar kapsamında yeterli olan C-35 yerine deprem dayanımı daha yüksek olan C-45 beton kullanıldı.

 

Yorumlar

Top