UNLİMİTED DESİGN'A EUROPEAN PROPERTY AWARDS'TAN ÖDÜL

UNLİMİTED DESİGN'A EUROPEAN PROPERTY AWARDS'TAN ÖDÜL

Unlimited Design, dünya gayrimenkul sektörünün en prestijli ödülleri arasında kabul edilen, Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri'nin Avrupa ayağı olan, "European Property Awards 2016-2017" kapsamında, "Hotel Interior" dalında "Alaçatı Port LaDera Hotel" projesi ile "Highly Commended" ödülüne layık görüldü.

Dünyanın önde gelen inşaat ve gayrimenkul firmalarını bir araya getiren  törende, gayrimenkul endüstrisinin önemli profesyonelleri ve uzmanlarından oluşan jüri üyelerinin oyları ile belirlenen ödüller sahiplerine takdim edildi.

27 Ekim 2016 akşamı Marriott Grosvenor Square Londra'da düzenlenen törende, Unlimited Design firma kurucusu Selina Kazazoğlu ödülü Alaçatı Port LaDera Hotel kurucuları ile birlikte yetkililerin huzurunda teslim aldı. Port LaDera Hotel layık görüldüğü ödül ile aynı zamanda Alaçatı'da yer alan tesisler arasında bir ilke imzasını attı.

"Yamaçtaki liman" anlamına gelen adını bulunduğu konumdan alan Alaçatı Port LaDera Otel, bölgenin gelişimine önemli bir katkı sağlayan Alaçatı Marina'nın göz kamaştırıcı manzarasına kucak açan bir noktada yer almaktadır. İç ve dış mekan tasarımlarının yanı sıra peyzaj düzenlemesinden oda bölümlerinde kullanılan tekstil ürünlerinin, baskılı objelerin ve kurumsal logonun tasarımına kadar tüm detaylar iç mimar ve tasarımcı Selina Kazazoğlu tarafından gerçekleştirilmiştir.

Projenin başlangıcından itibaren hizmet kalitesine verilen değeri oluşturduğu detaylarla ve malzeme seçimleriyle vurgulamayı hedefleyen tasarımcı, kendi çizgisini Alaçatı'nın mimari dokusu ve tabiatındaki çeşitlilik ile harmanlayarak misafirlerin ayrılmak istemeyeceği bir otel tasarımını hayata geçirmeyi hedeflemiştir.

Yorumlar

Top