MALTEPE PARK'A GELEN KAZANIYOR

MALTEPE PARK'A GELEN KAZANIYOR

Maltepe Park yeniyıl alışverişinde de ziyaretçilerini yalnız bırakmıyor. 20 ?û 29 Aralık tarihleri arasında, hafta içi günlerde toplamda 500 TL alışverişe 50 TL, 1.000 TL alışverişe 150 TL tutarında alışveriş çeki kazandırıyor.
Ece Türkiye Proje Yönetimi A.ş. tarafından yönetilmekte olan Maltepe Park, özel günleri atlamadan ziyaretçilerinin alışverişine sürpriz katıyor. 20 Aralık'ta başlayan ve 29 Aralık tarihine kadar yalnızca hafta içi günlerde geçerli olan kampanyada; aynı gün içerisinde 1 kişi 1 defa, toplamda ise 3 defa katılımcı olabiliyor. Hediye çekleri ise; Boyner, Carrefoursa ve Teknosa mağazalarında kullanılabiliyor.

Alışverişin güzel deneyimlere dönüştüğü ve geniş marka karması ile konfor yaşatan Maltepe Park Alışveriş Merkezi, Esenkent metro durağı çıkışında yer alıyor.


Maltepe Park AVM

CarrefourSA ve ECE Türkiye, Almanya merkezli ECE'nin Türkiye iştiraki, İstanbul'da yer alan Maltepe Park Alışveriş Merkezi'nin perakende alanını 75.000 metrekareye genişledi. İstanbul'un Asya yakasında hızla gelişen bölgelerin başında gelen konumuyla Maltepe Park perakende alanını 44 bin metrekare daha genişleterek erişim alanındaki 4 milyon kişiye iki katı kadar büyüyen yeni AVM ile hizmet veriyor. Daha güçlü bir marka ve kiracı karmasıyla 05 Eylül 2013'te açılan yeni Maltepe Park, 3 katlı, 250 mağaza, 2.000 kişi kapasite ile daha geniş bir yeme içme alanına, 36 restoran ve kafeye, satış alanı daha büyük bir CarrefourSA hipermarkete, 8 sinema salonuna, 3.500 araca yükselen otoparkı ile ev sahipliği yapıyor. Ayrıca, yeni Maltepe Park'ta 15.000 metrekarelik bir de ofis binası yer alıyor. Maltepe E-5'in tam üzerinde yer alan konumu ve metro bağlantısı ile yeni Maltepe Park ziyaretçilerini alışveriş ve eğlence anlamında tamamen yenilenmiş konsepti ile karşılıyor. Maltepe Park AVM'yi açıldığı 2005 yılından bugüne başarıyla yöneten ECE Türkiye, büyüyen AVM'nin yeni bölümlerinin de kiralamasını yürütüyor.

Yorumlar

Top