REGNUM 'YAşAM SOKAğI'NDA KİRAMALAR BAşLADI

REGNUM 'YAşAM SOKAğI'NDA KİRAMALAR BAşLADI

Regnum "Yaşam Sokağı", mağazaların, cafelerin ve çeşitli mekanların olacağı bir alan olacak. Arabica Coffee de Regnum ailesine katılan mekanlardan biri oldu. Regnumlular, gün içinde kahve molalarıyla da stres atarak iş verimlerini artırıp, kendi gelişimlerin yanı sıra çalıştıkları kuruluşlara da artan performans ile katkı sağlayacak.

Başkent'te yeni nesil iş merkezleri arasında en ayrıcalıklı proje olarak gösterilen Regnum Sky Tower İş ve Yaşam Merkezi'nde bulunan 8 iş merkezinde kiralamalar başladı. Regnum'un sosyalleşme mekanı olarak kurgulanan "Yaşam Sokağı"nda, iş merkezlerinden biri için Arabica Coffee ile anlaşma sağlandı.

Ankara'nın yeni sembol binası Regnum Sky Tower, ayrıcalıklı lokasyonu, özgün mimarisi, geniş ofisleri ve çoğu iş merkezinde bulunmayan zengin sosyal alanlarının yanı sıra zemininde yer alan "Yaşam Sokağı" ile de Ankaralı'nın buluşma noktası olacak.

Regnum'u kurgularken, iş hayatının keyifli ve verimli geçmesi için her ayrıntıyı düşündüklerini ifade eden OP Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala, yeni trendlerden üçüncü dalga kahve akımında yer alan Arabica Coffee'nin, Regnum'lu kahve severlerin uğrak mekanlarından biri olacağını belirterek şöyle devam etti:

 "Kaliteli yaşamanın en büyük etkenlerinden biri de mutlu bir iş hayatı. Regnum'un, golf sahasından yüzme havuzuna kadar çok fazla aktivite alanına sahip olması, hem sosyalleşmeyi sağlıyor hem de iş yaşamında stresten uzaklaştırıyor. Regnum "Yaşam Sokağı", mağazaların, cafelerin ve çeşitli mekanların olacağı bir alan olacak. Arabica Coffee de Regnum ailesine katılan mekanlardan biri oldu. Regnumlular, gün içinde kahve molalarıyla da stres atarak iş verimlerini artırıp, kendi gelişimlerin yanı sıra çalıştıkları kuruluşlara da artan performans ile katkı sağlayacak. Hem ofis hem sosyal donatı alanları hem de kule altındaki mağazalarını, kaliteden ödün vermeden kurguladığımız projemizi, sadece Türkiye'de değil, dünyada adını duyurmuş markaların tercih etmesi ise sevindirici. Bölgenin en gözde iş merkezi Regnum Sky Tower'da Yaşam Sokağı için, seçkin markalarla görüşmelerimiz devam ediyor."

Yorumlar

Top