REGNUM KAMPANYALARINDA SON HAFTA

REGNUM KAMPANYALARINDA SON HAFTA

Ankara'nın merkezi Çukurambar'da hem lokasyonu hem de sosyal donatılarıyla dikkati çeken yeni nesil iş ve yaşam merkezi Regnum Sky Tower'ın "%18 KDV Bizden" ?áve "Opet bayilerine %5 indirim" ?ákampanyaları için son haftaya girildi.

Ankara'nın merkezi Çukurambar'da hem lokasyonu hem de sosyal donatılarıyla dikkati çeken yeni nesil iş ve yaşam merkezi Regnum Sky Tower'ın "%18 KDV Bizden"  ve "Opet bayilerine %5 indirim"  kampanyaları için son haftaya girildi.


Öztürk Holding'in gayrimenkul markası Regnum'un Ankara'daki iş ve yaşam merkezi Regnum Sky Tower'da yürütülen kampanyada, Regnum ailesine katılmak isteyen Opet bayileri yüzde 5 indirimden yararlanabiliyor. Yılın kampanyası olarak görülen yüzde 18 KDV bizden kampanyası kapsamında ise KDV'yi alıcılar yerine Regnum Sky Tower ödüyor.


OP Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala, prestijli ve rahat bir iş hayatına adım atmak isteyenlerin acele etmesi gerektiğinin altını çizerek, ofis sahibi olmak isteyenlere bu fırsatları kaçırmamalarını önerdi.


Regnum Sky Tower kampanyaları 24 Ocak 2018'de sona erecek.

Yorumlar

Top