GROHE'YE 'RED DOT: YILIN MARKASI' ÖDÜLÜ

GROHE'YE 'RED DOT: YILIN MARKASI' ÖDÜLÜ

GROHE, "dünya çapında sektör lideri performansı ile tanınan tutarlı marka profili" ile jüri üyelerini ikna etti. Prestijli Red Dot Galası, Konzerthaus Berlin'in sunduğu mükemmel ortamda gerçekleştirildi. Grohe bu yıl ISH'deki standıyla da ünlü Red Dot ödülüne de layık görüldü

Eksiksiz banyo çözümleri ve mutfak bataryalarında dünyanın önde gelen markası GROHE, geçtiğimiz ay Konzerthaus Berlin'de 1.400'e yakın davetlinin önünde, sektörün en iyi markasına verilen "Red Dot: Yılın Markası" ödülüne layık görüldü. Deneyimli jüri ödüle başvuran 8.697 katılımı değerlendirdi ve GROHE üstün tasarım kalitesi ve farklı kanallarda kendi değerlerini olağanüstü tutarlılıkla aktarmasıyla jüri üyelerinin gönlünü fethetti.

Grohe AG CEO'su Thomas Fuhr, "Ödülü almaktan büyük bir mutluluk duyduk. Bu, GROHE markasının ve her gün tutarlı bir marka deneyimini yansıtan, 150'yi aşkın ülkedeki çalışanlarının da başarısı. Bu ödül, aynı zamanda, GROHE markası ve ürünlerine, sıhhi tesisat sektörünün çok ötesinde bir önem kazandıran, bütüncül bir bağlam içinde duygusallık katmak için çıktığımız yeni yolu da onaylıyor," dedi.

Red Dot kurucusu ve CEO'su Prof. Dr. Peter Zec de şunları söyledi: "GROHE, 2011 Red Dot: Yılın Tasarım Ekibi onursal unvanının da aralarında bulunduğu ödüller ile, sürekli olarak Red Dot Ödülü: Ürün Tasarımı kategorisinde olağanüstü sonuçlar elde ediyor. GROHE, aynı zamanda Red Dot Ödülü: 2019 Markalar & İletişim Tasarımı kategorisinde de, marka olarak gücünü kanıtladı. şirket, 'Pure Freude an Wasser' marka değerini, farklı kanallar üzerinden olağanüstü tasarım kalitesi ile aktarmayı başardı. Red Dot ödülleri, bu başarıyı, 'Markalar' bölümünde 'Red Dot: Yılın Markası' ödülü ile ödüllendiriyor. Tebrikler!"

Bunların yanı sıra, GROHE'nin ISH standı da Red Dot Ödülü'ne layık görüldü. Stand, birçok duyuya hitap eden bir marka deneyimi yaratarak, misafirlerine kendilerini tamamen GROHE dünyası ile sarmalama ve ürünlerini gerçekten deneyimleme imkanını sundu. GROHE, yeni stand konsepti kapsamında, ürünlerinin sağladığı müşteri faydasına daha da fazla odaklandı. Ürünler, artık kategorilere ayrılmayıp, eksiksiz banyo çözümleri olarak, ilham veren yaşam tarzı hikayeleri ile gösterildi

Yorumlar

Top