MARKA AVM'DE SÜPRİZ DOLU YARI YIL TATİLİ

MARKA AVM'DE SÜPRİZ DOLU YARI YIL TATİLİ

Sur Yapı Marka AVM, sömestir tatiline giren çocuklar için sürpriz hediyeler ve etkinlikleri ayaklarına getirmeye hazırlanıyor. Tatil boyunca alışveriş merkezinde gezinen çocuklar her an karşılarına çıkmaya hazırlanan çok sayıda sürpriz hediyelerin sahibi olacak. Joypark, Trambolin, Kummy oyun alanı kuponlarının yanı sıra Minti Monti Çocuk Dergisi ve birbirinden renkli sürpriz oyuncaklar AVM'nin minik ziyaretçileri için karne hediyesi olarak sunulacak. 25 ?û 26 Ocak'ta ise 14.00 ve 16.00 seanslarında gerçekleşecek "Dünya Çocuklarındır" adlı müzikal oyunla tatil keyfi doruklarda yaşanacak.

Türkiye'nin en seçkin markalarını Bursalılarla buluşturan Sur Yapı Marka AVM sömestir tatilinde çocuklar için renkli etkinlikler ve sürpriz hediyeler sunmaya devam ediyor. Yarıyıl tatili boyunca Sur Yapı Marka AVM'yi ziyaret edecek çocuklar, alışveriş merkezi tarafından karne hediyesi olarak sunulacak, Joypark, Trambolin, Kummy oyun alanı kuponlarının yanı sıra Minti Monti Çocuk Dergisi ve sürpriz oyuncakların sahibi olacak.


Sürpriz karne hediyeleriyle tatil keyfini bir arada yaşayacak çocuklar "Dünya Çocuklarındır" adlı müzikal oyunla çevreye duyarlı olmayı öğrenecek. Alışveriş merkezinin eksi birinci katında sahnelenecek oyun, çocuklara çöp ayrıştırmanın önemini, toprakların, denizlerin ve içtiğimiz suların gitgide daha da kirlendiğini ve önlemek için nelerin yapılması gerektiğini anlaşılır bir dille anlatacak. Etkinlik, 25 - 26 Ocak'ta, 14.00 ve 16.00 seanslarında sahnelenecek.

Yorumlar

Top