YALI EVLERİ’NDE LANSMAN FİYATLARI DEVAM EDİYOR

YALI EVLERİ’NDE LANSMAN FİYATLARI DEVAM EDİYOR

Ege'nin eşsiz güzelliğini ve Bodrum'un güneşini yatağınızdan selamlayıp tüm gün keyfini sürmenin hayal olmadığı Yalı Evleri’nde denize sıfır, marina manzaralı gün batımıyla dikkat çeken 33 adet modern mimariye sahip bir şekilde dizayn edilmiş projede lansman fiyat ayrıcalıkları devam ediyor.

 Lansman fiyatlarının Haziran sonuna kadar geçerli olduğu projede fiyatlar 370.000 dolardan başlarken, minimum 100 m²’lik net alanı olan 2+2, 3+1, 4+1 ikiz villa ve dairelerin olduğu evler hemen teslim, hemen tapu ile satışa sunuluyor.


“En güzeli Bodrum... Bodrum'un en güzeli Yalı Evleri” mottosuyla Türkiye'nin güneybatı burnunda son derece popüler olan tatil kenti Bodrum Yalıkavak’ta yer alan Yalı Evleri, yenilikçi, estetik, modern, teknolojik bakış açısı ve çevreci yaşam alanları sayesinde mavi ve yeşille iç içe bir yaşam sunuyor. Denize sıfır eşsiz konumuyla öne çıkan proje; Bodrum uluslararası havaalanına 52 km, Bodrum merkeze 20 km, Port Bodrum Yalıkavak Marina'ya 3 km, Yalıkavak merkeze 4 km uzaklıkta olmasıyla dikkat çekiyor.


 

Özel Sahil & Özel İskele

 

Evin her odasından deniz manzarasına sahip Yalı Evleri’nde buzdolabı dahil tüm ankastre beyaz eşyalar, her odada klima ve ahşap gömme dolaplar, deniz suyu arıtma sistemiyle kesintisiz temiz su imkanı yanında, yüzme havuzu ve özel sahil-iskeleye asansör aracılığıyla direkt ulaşma imkanı bulunuyor.

 

 

Her Mevsim Yaşamaya Uygun Evler

 

Yerden ısıtma sistemiyle her mevsim yaşamaya uygun olan Yalı Evleri, vadeli ödeme seçenekleri, iskanı alınmış hemen teslim hemen tapu imkanıyla yılda 250.000 TL üstünde kira getirisi sunuyor.

 
 

 

 

 Web Sitesi : https://yalievleri.com.tr/yalievleri%CC%87

Instagram : https://instagram.com/yalievleribodrum?utm_medium=copy_link

İletişim : 0545 938 19 44

Yorumlar

Top