HASANOĞLU 30 YILLIK TECRÜBESİNİ BEYKOZ’A TAŞIYOR

HASANOĞLU 30 YILLIK TECRÜBESİNİ BEYKOZ’A TAŞIYOR

Gayrimenkul sektöründe 30 yıllık tecrübesi ile kalite, güven ve yatırım değeri ile öne çıkan projelere imza atan Hasanoğlu Şirketler Grubu’nun yeni projesinin adresi Beykoz olacak. 700 milyon TL’lik yatırımla iki etaptan oluşacak proje merkezi konumu ve doğayla bütünleşen mimarisi ile Beykoz’da yepyeni bir hayat sunacak.

Hasanoğlu Şirketler Grubu’nun iştirak firması HSN Kentsel Dönüşüm arsa yatırımları ve proje geliştirme çalışmalarına hız verdi. Beykoz Gümüşsuyu (Karlıtepe) Mahallesi ve İncirköy Mahallesi’de bulunan imar planlarının onaylanması ile HSN Kentsel Dönüşüm’ün bölgede inşa edeceği yeni proje çalışmalarına başlandı. Gümüşsuyu bölgesinde hayata geçecek proje kapsamında Gümüşsuyu Mahallesi sakinleri ile İBB Koru Sosyal Tesislerinde bir araya gelindi. Toplantıda projenin bölgeye katkısı ve proje detayları misafirlerle paylaşıldı, Gümüşsuyu sakinlerinin soruları yanıtlandı.

Hasanoğlu Şirketler Grubu tarafından 700 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirilecek projede 380 bağımsız bölüm yer alacak. İki etaptan oluşacak projenin ilk etabı 30 bin metrekare arsa üzerinde, 60 bin metrekare inşaat alanı, ikinci etabı ise yaklaşık 16 bin metrekare arsa üzerinde geliştirilecek. Proje, HSN Kentsel Dönüşümün temel yaklaşımı kapsamında bölgede çözüm ortaklıkları oluşturarak, mimari farklılık ve tasarım öncülüğü ile yaşam tarzlarını dikkate alan özgün, ekolojik, sürdürülebilir bir çerçevede oluşturulacak.

İstanbul'un yatırım değeri en yüksek ilçesi Beykoz

İstanbul Beykoz’da, ilk etabında yaklaşık 30 dönümlük bir yaşam alanı sunacak olan proje, İstanbul Boğazı’na hakim, kentin nefes aldığı ormanın tam ortasında ve doğanın içinde yepyeni bir hayat sunacak.

Doğayla bütünleşilebilecek geniş balkon, bahçe teras ve çatı teras seçenekleri ile tasarlanacak proje, çevreye uyumlu yaratıcı bir mimariyle doğayı yaşam alanlarına taşıyacak.  Üçer katlı yapılardan oluşacak proje, az katlı yatay mimariye sahip butik ve sürdürülebilir bir yaşam sunacak.

Daha fazla ışık, daha fazla alan, daha fazla yeşil isteyenlerin birinci adresi olacak yaşam odaklı proje, ev sahiplerinin hayatına güzellikler katarken diğer taraftan Beykoz Gümüşsuyu bölgesinde olmasıyla karlı bir yatırım olacak.

“Aile Odaklı” yaşam konsepti çerçevesinde; huzur, konfor, komşuluk, güven, sağlıklı yaşam, sürdürülebilirlik ve doğa temalarının harmanlanmasıyla tasarlanan proje, gayrimenkul sektöründe 30 yıllık deneyimi ile öne çıkan Hasanoğlu’nun imzasını taşıyacak.

Doğanın içinde inşa edilen proje merkezi konumu ile fark yaratacak

İstanbul’un en önemli ulaşım ağının merkezinde yükselecek olan proje, Beykoz Sahili’ne 1,5 kilometre, Kavacık Kavşağı’na 8 kilometre, Kuzey Marmara Otoyolu’na 10 kilometre mesafede konumlanacak.

Yorumlar

Top