M2 GAZİANTEP AVM'NİN SATIŞINDA CUSHMAN & WAKEFIELD İMZASI

M2 GAZİANTEP AVM'NİN SATIŞINDA CUSHMAN & WAKEFIELD İMZASI

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin ilk alışveriş merkezi olan M1 Gaziantep AVM’nin satışını Cushman & Wakefield gerçekleştirdi.


 
Uluslararası ticari gayrimenkul danışmanlık şirketi Cushman & Wakefield, Türkiye’de gerçekleştirdiği önemli projelerine bir yenisini daha ekledi. Metro Properties ve Fiba Commercial Properties’in mülkiyetinde olan, Gaziantep’in Şehitkamil ilçesinde bulunan M1 Gaziantep AVM’nin satış işlemi gerçekleştirildi.

Gayrimenkul sektörü her dönemde farklı fırsatlar sunuyor
Cushman & Wakefield Türkiye aracılığı ile satışı gerçekleştirilen M1 Gaziantep AVM, yaklaşık 138 dönüm arsa ve yaklaşık 54.000 mkiralanabilir alana sahip olurken, bünyesinde LC Waikiki, FLO, US Polo, Watsons Eskidji Bazaar gibi önemli markaları barındırıyor.

Cushman & Wakefield Yönetim Kurulu Başkanı Tuğra Gönden, satışa ilişkin gerçekleştirdiği açıklamada “Türkiye’nin ilk AVM’lerinden biri olan M1 Gaziantep AVM’nin satış işlemini tamamlamaktan mutluluk duyuyoruz. Yatırımcıların hızla değişen pazar koşullarına ve ekonomik fırsatlara karşı yatırımlarında, her türlü gelecek vadeden ileriye dönük fırsatları değerlendirebilmelerine bir kez daha şahit olduk.”

Yorumlar

Top