HAKKIMIZDA

Gayrimenkul pazarı için yeni mecra...

Türkiye gayrimenkul pazarındaki tüm tarafları ortak bir mecrada biraraya getirmeyi hedefleyen Gayrimenkul Network Dergisi; ofis, konut, AVM, otel, lojistik gibi farklı gayrimenkul segmentinin iletişim ağı olmayı misyon edinen bir yayıncılık mecrası.

Som Yayıncılık tarafından gayrimenkul pazarı için yeni bir soluk olma hedefiyle ortaya konan Gayrimenkul Network Dergisi, gayrimenkul alanında önemli hale gelen proje üretiminin, pazar raporlarının, finansal tabloların ve bölge analizlerinin uzmanlarca irdelendiği bir yayıncılık platformu.

Hedef

Türkiye gayrimenkul sektörünün uzmanlaşma hedefine yayıncılık cephesinden katkı sunmayı amaçlayan Gayrimenkul Network Dergisi, sektöre ilişkin nicelikli ve nitelikli bilginin bir araya geldiği, piyasa raporlarının analizlerinin ve değerlendirmelerinin yapıldığı bir mecra rolünü üstleniyor. Türkiye’de gelişen bölgelere yönelik analizlerle sektörün geleceğine projeksiyon tutmayı hedefliyor.


Gelecek için projeksiyonlar

Gayrimenkul Network Dergisi, sadece sektörün iletişim ağı kalarak değil, aynı zamanda sektör uzmanlarının analizleriyle pazarın gelecek projeksiyonunu ortaya koyan bir içeriğe fokuslanıyor. Dergi, içeriğiyle pazara ilişkin derinlemesine analizler ortaya koyduğu gibi, pazarda gerçekleşen projelerin incelemeleri, pazar yorumları, finansal tablo değerlendirmeleri konusunda sektör uzmanlarının da bakışını yansıtmayı öncelikleri olarak görüyor.?á


Yarına daha fazla yeşil

Gayrimenkul Network Dergisi, sürdürülebilir bir gelecek için, düşük karbon salınımı, daha fazla yeşil alan, daha etkin enerji kullanımı, insan sağlığını dikkate alarak inşa edilmiş, doğayla uyumlu yeşil binaları savunur

Top